اعلام نتایج اولیه آزمون بکارگیری نیرو در بیمارستان جدید التاسیس بندرگز

اعلام نتایج اولیه آزمون بکارگیری نیرو در بیمارستان جدید التاسیس بندرگز

بدین وسیله به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون بکارگیری نیروی خدماتی، منشی و نگهبان در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز می رساند، اسامی پذیرفته شدگان 3 برابر ظرفیت جهت انجام آزمون مصاحبه از طریق لینک زیر قابل مشاهده می باشد. داوطلب گرامی در صورت مجاز شدن برای آزمون مصاحبه لطفا مدارک زیر را در روز مصاحبه همراه داشته باشید : 1 -  عکس 4*3 دو قطعه 2 - اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه 3 - اصل و تصویر کارت ملی 4 - اصل و تصویر کارت پایان خدمت 5 - مدارک دال بر بومی بودن ( مراجعه به اطلاعیه آزمون) 6 - مستندات سابقه همکاری روزمزدی با واحدهای تابعه دانشگاه بر اساس مفاد آگهی (اختیاری) 7 - اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی   * جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 01732342789 تماس حاصل فرمایید. * برای مشاهده نتایج اولیه آزمون اینجا را کلیک نمایید. * آدرس محل آزم...

برگزاری آزمون بکارگیری نیرو در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز

برگزاری آزمون بکارگیری نیرو در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز

آزمون بکارگیری نیروی نظافتچی، نگهبان و منشی جهت بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز در روز پنج شنبه مورخ 95/06/18 برگزار گردید. در این آزمون 413 نفر زن و 1162 نفر مرد شرکت کردند و نتایج اولیه این آزمون به میزان سه برابر ظرفیت به زودی اعلام و پذیرفته  شدگان مرحله اولیه که موفق به کسب حد نصاب نمره علمی شوند از سوی شرکت طیب کار گلستان به مصاحبه تخصصی دعوت خواهند شد.

اطلاعیه دریافت کارت آزمون بکارگیری نیرو در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز

اطلاعیه دریافت کارت آزمون بکارگیری نیرو در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون بکارگیری نیروی خدماتی، منشی و نگهبان در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز و دریافت کدرهگیری از سایت شده اند می رساند کارت شرکت در آزمون از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 95/6/15 تا ساعت 24 روز سه شنبه 95/6/16 از طریق لینک زیر قابل دریافت می باشد.   * جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 01732342789 تماس حاصل فرمایید. * برای دریافت کارت آزمون اینجا را کلیک نمایید.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون بکارگیری نیرو در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز

تمدید مهلت ثبت نام آزمون بکارگیری نیرو در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیانی که با مراجعه به بانک نسبت به واریز فیش به مبلغ 300,000 ریال به شماره حساب 3129079931 بانک تجارت بنام شرکت طیب کار گلستان اقدام کرده و بنا به هر دلیلی موفق به ثبت نام تا ساعت 22 چهارشنبه 95/6/10 نشده اند می رساند، تا ساعت 20 پنجشنبه 95/6/11 می توانند با استفاده از لینک ثبت نام نسبت به درج اطلاعات و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند.   * جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 01732342789 تماس حاصل فرمایید. * برای دریافت آگهی آزمون اینجا را کلیک نمایید. * امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون فقط از ساعت 7 صبح روز پنج شنبه مورخ 95/06/11  الی ساعت 23 همان روز فعال می باشد.

بکارگیری نیروی خدماتی، منشی و نگهبان در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز

بکارگیری نیروی خدماتی، منشی و نگهبان در بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز

شرکت طیب کار گلستان که طی مناقصه واگذاری امور خدماتی، منشیگری و نگهبانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان واجد شرایط و برنده ارائه خدمات در بیمارستان جدید التاسیس بندرگز شده در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود در امور مذکور تعداد 40 نفر از افراد واجد شرایط را پس از انجام آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و طی کردن سایر مراحل اداری مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی گلستان به شرح جدول پیوست بکارگیری نماید. ردیف نیروی مورد نیاز مدرک تحصیلی مورد نیاز زن مرد سهمیه 25% ایثارگران از کل 1 نظافتچی سیکل و دیپلم متوسطه 5 15 0 2 نگهبان دیپلم متوسطه و کاردانی همه رشته ها 0 8 3 ...